PopisMísto výkonu práce: Praha
Prvotní kontakt: email: MPursova@advanced-eng.cz
Požadavky: vzdělání: VŠ technického směru
praxe: (na pozici, nebo v oboru)
jazyky: angličtina nutná, němčina výhodou
Software (alespoň některé ze sw): HyperWorks, HyperMesh, LS-Dyna, Radioss, Ansys, Abaqua, PamCrash, apod.
Náplň práce: MKP (FEM) pevnostní analýza, matematické pevnostní výpočty statických i dynamických úloh, crash test analýzy, biomechanické analýzy, optimalizace konstrukcí atd.
Výhody: Práce na HPP, benefity: mobil, PC, auto (u senior pozic), stravenky, dovolená navíc. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěAdvanced Engineering, s.r.o. - Praha, Praha Mzda minimálně47828 Kč Nastoupit od2017-02-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

Advanced Engineering, s.r.o.
  • Advanced Engineering, s.r.o.
  • Kontakt : Martina Puršová
  • E-mail : MPursova@advanced-eng.cz
  • Adresa : Advanced Engineering, s.r.o. - Praha, Praha

Klíčová slova

práce

pevnostní

analýzy

biomechanické

analýza

matematické

výpočty

statických

dynamických

úloh