PopisNáplň práce:
dělení materiálu kyslíko-acetylénovým plamenem; obsluha číslicově řízeného pálicího stroje (2x6m); kontrola svěřeného stroje; vázání břemen a manipulace s materiálem.

Požadujeme:
vyučení ve strojírenském oboru; svářečský průkaz - ZK 311 2 1.1 (D-G2) - pálení výhodou; vazačský a jeřábnický průkaz výhodou; znalost čtení technické dokumentace; ochotu k práci ve dvousměnném provozu.

Nabízíme:
flexibilní zaměstnanecké výhody (stravenky/penzijní připojištění/dárkové poukazy/relax); 5 týdnů dovolené; dotované jazykové kurzy; stravování v areálu; zdravotní péče; sociální program; zaměstnanecké akce.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) v českém jazyce na email: personalni@pspmachinery.cz.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěKojetínská 3186/79, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně18500 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

PSP Machinery s.r.o.
  • PSP Machinery s.r.o.
  • Kontakt : Martina Davidová
  • Telefon : +420 602 422 898
  • Adresa : Kojetínská 3186/79, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

výhodou

zaměstnanecké

stroje

průkaz

náplň

jazykové

provozunabízíme flexibilní

výhody

stravenkypenzijní

připojištěnídárkové