PopisAdresa: Mezi Vodami 27, Praha 4 - Modřany
Kontakt: Austová Helena, e-mail: austova@zepris.cz tel.:605305510
Požadujeme:
- schopnost samostatné práce
- zodpovědnost a spolehlivost
- fyzická zdatnost
- časová flexibilita
- trestní bezúhonnost
- svářečský průkaz Z-U/ C-výhodou
- praxe v pokládce a montáži venkovního potrubí výhodou
Náplň práce:
pokládka potrubí včetně zemních prací, práce se stavební četou na realizovaných zakázkách při výstavbě, opravách a rekonstrukcích venkovních trubních rozvodů.
Zaměstnanecké výhody:
- ubytování hrazené firmou
- dobré finanční ohodnocení
- jistota a stabilní zaměstnání u zavedené firmy (20 let na českém trhu)
- dostatečný příliv zakázek pro práci během celého roku (nikoliv jen sezóně)
- příspěvek na stravné (stravenky/diety)
- týden dovolené navíc
- účast na zajímavých stavebních zakázkách, práce se špičkovým technickým vybavením
- pravidelné školení, udržování a rozvoj odborné způsobilosti
- profesionální pracovní prostředí s přátelskou a otevřenou atmosférou

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZEPRIS s.r.o.-místo výkonu práce, Praha Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2017-08-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-09-06T01:25:27

Společnost

ZEPRIS s.r.o.
  • ZEPRIS s.r.o.
  • Kontakt : Austová Helena
  • E-mail : austova@zepris.cz
  • Adresa : ZEPRIS s.r.o.-místo výkonu práce, Praha

Klíčová slova

práce

zakázkách

potrubí

dostatečný

sezóně

nikoliv

roku

celého

práci

zakázek