PopisNáplň práce:
svařování ocelových profilů metodou MIG/MAG.

Požadavky:
zkušenosti se svařováním Co2 MIG/MAG, manuální zručnost, spolehlivost, pracovní samostatnost a technické myšlení.

Nabízíme:
možnost výkonu práce i na DPP nebo DPČ, vzdělávací kurzy, moderní pracovní prostředí; zázemí stabilní České společnosti

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: reditel@morkus-morava.cz;
- telefonicky (08,00 - 16,00hod.) na čísle 608 540 190;
- osobně (08,00 - 11,00hod.) na adrese: MORKUS Morava s.r.o., Hranice VII-Slavíč č.p. 125,
753 61 Hranice 4
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMORKUS Morava s.r.o. - pracoviště Slavíč, Hranice VII-Slavíč 125, 753 61 Hranice 4 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-11-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-01T01:59:23

Společnost

MORKUS Morava s.r.o.
  • MORKUS Morava s.r.o.
  • Kontakt : Michal Morkus
  • Telefon : +420 608 540 190
  • Adresa : MORKUS Morava s.r.o. - pracoviště Slavíč, Hranice VII-Slavíč 125, 753 61 Hranice 4

Klíčová slova

pracovní

náplň

české

společnostizájemci

hlásit

zasláním

životopisu

reditelmorkusmoravacz

telefonicky

1600hod