PopisNástup možný ihned!!!
Pracoviště Světec - svoz na pracoviště zajištěn
Popis pozice: sváření podle požadavků, specifikace nebo podle nákresu
Nabízíme: dobré mzdové ohodnocení, školení, stravné, zvýhodněné volání pro zaměstnance
Požadujeme: SO vzdělání/vyučen, základní kurz svařování obalenou elektrodou, svařování metodou TIG, svářování termoplastů, praxe min. 2 roky, ŘP skupiny B
V případě zájmu zasílat životopis na email lacinova@vhs.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKřižíkova 2393, 415 01 Teplice 1 Mzda minimálně130 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-02T02:33:44

Společnost

Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným
  • Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným
  • Kontakt : Jaroslava Lacinová
  • Telefon : +420 417 941 121
  • E-mail : lacinova@vhs.cz
  • Adresa : Křižíkova 2393, 415 01 Teplice 1

Klíčová slova

svařování

nástup

praxe

obalenou

elektrodou

metodou

tig

svářování

termoplastů

min