PopisNáplň práce:
-odporové svařování kovových dílců, řezání kovových materiálů kyslíkem, svařování, navařování součástí i konstrukcí z kovových materiálů a jejich slitin elektrickým obloukem s příslušnou požadovanou zkouškou podle ČSN.
Požadavky:
- střední odborné vzdělání strojního zaměření,
-základní kurz svařování ZK 111 1.1, znalost technické dokumentace
-,odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, přesnost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, proaktivní přístup při řešení problémů, odolnost proti stresu
Nabízí:
- zodpovědnou pracovní náplň,stabilitu, perspektivu, možnost profesního růstu a rozvoje osobnosti, motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěRevoluční 1234, Nový Bohumín, 735 81 Bohumín 1 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-01-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-13T01:59:16

Společnost

BONATRANS GROUP a.s.
  • BONATRANS GROUP a.s.
  • Kontakt : Renáta Závěšická
  • Telefon : +420 597 082 483
  • Adresa : Revoluční 1234, Nový Bohumín, 735 81 Bohumín 1

Klíčová slova

svařování

kovových

pracovní

materiálů

profesního

nasazení

proaktivní

přístup

řešení

problémů