PopisSVÁŘEČ/-KA
- Místo výkonu práce: B R U K O V spol. s r.o., Cukrovarská č.p. 168, 503 03 Smiřice
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: svařování ocelových kontejnerů metodou CO2
- Požadavky: platný svářečský průkaz výhodou (není podmínkou)
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- V případě zájmu kontaktujte: Pourová Aneta Ing., tel.: 720 960 069 (volejte od 8:00 do 16:00 hod.), e-mail: pourova@brukov.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěB R U K O V spol. s r.o., Cukrovarská 168, 503 03 Smiřice Mzda minimálně17300 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2018-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T14:17:43

Společnost

B R U K O V , spol. s r.o.
  • B R U K O V , spol. s r.o.
  • Kontakt : Aneta Pourová
  • Telefon : +420 720 960 069
  • E-mail : pourova@brukov.cz
  • Adresa : B R U K O V spol. s r.o., Cukrovarská 168, 503 03 Smiřice

Klíčová slova

práce

svářečka

zájmu

výhodou

podmínkou

nabízíme

příspěvek

stravování

případě

kontaktujte