PopisNáplň práce:
Zajišťování a organizace technologické přípravy výroby
ověřování nových technologických postupů a materiálů
tvorba technologických postupů
tvorba podkladů pro cenové kalkulace
Požadavky:
SŠ vzdělání nábytkářského nebo dřevařského zaměření - výhodou
schopnost týmové práce
Znalost MS Office,
Časová flexibilita, řidičský průkaz sk. B
Samostatnost
Nabízíme:
Dlouhodobou perspektivu zaměstnání
Motivační systém a odpovídající mzdové ohodnocení
Možnost profesního a odborného růstu
Zaměstnanecké výhody a benefity
Pružnou pracovní dobu – 38,75 hod./týden
Jazykové kurzy přímo na pracovišti
Příspěvky na stravování ve firemní jídelně
Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
Výhodné tel. tarify i pro rodinné příslušníky
Dotované pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
V případě zájmu prosím zašlete Váš strukturovaný životopis
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSlezská 535, 561 64 Jablonné nad Orlicí Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-20T06:16:45

Společnost

Dřevotvar družstvo
  • Dřevotvar družstvo
  • Kontakt : Naďa Dušková
  • Telefon : +420 465 677 255
  • Adresa : Slezská 535, 561 64 Jablonné nad Orlicí

Klíčová slova

technologických

náplň

životní

výhody

benefity pružnou

pracovní

dobu

hodtýden jazykové

kurzy

přímo