PopisPracovní poměr na dobu neurčitou.
Požadavky: SOU, SŠ strojní, možno absolvent/ka, orientace v technické dokumentaci, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, odpovědnost za odvedenou práci.
Pracovní náplň: vizuální kontrola, balení a expedice hotových výrobků.
Nabídka: výborné zázemí stabilní elektrotechnické společnosti, motivující systém odměn a benefitů, příspěvek na stravování.
První kontakt na mail nebo telefon 728 898 892 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBustec production s.r.o. - pracoviště, Brněnská č.p. 1748/21b, 678 01 Blansko 1 Mzda minimálně97 Kč Nastoupit od2019-01-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-07T02:22:14

Společnost

Bustec production s.r.o.
  • Bustec production s.r.o.
  • Kontakt : Miloslav Zvejška
  • Telefon : +420 728 898 892
  • Adresa : Bustec production s.r.o. - pracoviště, Brněnská č.p. 1748/21b, 678 01 Blansko 1

Klíčová slova

pracovní

společnosti

expedice

hotových

výrobků nabídka

výborné

zázemí

stabilní

elektrotechnické

motivující