PopisPřijmeme technika pro počítačovou společnost LSCJABLONEC.CZ v regionu Jablonec n.N. a okolí.
Náplň práce :

Správa VIP zákazníků a externích servisů
Částečné řešení interních servisů
Správa serverů, LAN/WAN/PC sítí
Konzultace se zákazníky

Očekáváme:
optimálně SŠ vzdělání, flexibilitu, komunikativnost
servisní IT dovednosti, zodpovědnost, samostatnost
znalost IT ve vysoce odborné úrovni ideálně znalost Microtik, MS SERVER
výborná znalost LAN/WAN/IT řešení , znalost serverových řešení či jiných znalostí z oboru IT
Výhoda pro nástup:
Mechanická zručnost, základní znalost silno-slabo proudové problematiky

Nabízíme
Systém odměňování pevné částky a bonusů za nadlimitní počty vyfakturovaných hodin a speciální bonusy za správu významných zakázek a zákazníků
Mzda min 26 000 tis Kč hrubého a výše dle bonusů za zakázky
Firemní vůz s možností soukromých cest, notebook, mobilní smartphone s internetem

Životopisy emailem nebo osobně prodejna LSCJABLONEC.CZ

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPalackého 1006/1, 466 01 Jablonec nad Nisou 1 Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2018-12-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-14T03:43:39

Společnost

LSCJABLONEC.CZ s.r.o.
  • LSCJABLONEC.CZ s.r.o.
  • Kontakt : Roman Košumberský
  • Telefon : +420 483 310 100
  • E-mail : lsc@lscjablonec.cz
  • Adresa : Palackého 1006/1, 466 01 Jablonec nad Nisou 1

Klíčová slova

znalost

řešení

bonusů

lscjabloneccz

počty

správu

bonusy

speciální

hodin

vyfakturovaných