PopisNÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Místo výkonu práce: Nádražní č.p. 1179, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
Náplň práce:
- plánování/kontrola výrobního procesu na základě výrobních zakázek a odvolávek od zákazníků
- plánování/kontrola výrobních kapacit
- sledování/kontrola plnění výrobních termínů a dokončení zakázek
- sledování a reporting výrobních ukazatelů
- úzká spolupráce s ostatními odděleními
Očekáváme:
- Zkušenosti na obdobné pracovní pozici jsou vítány, ale nejsou podmínkou.
- Důležité je být zodpovědný, analytický a mít chuť se učit a zvládat velmi dobře Microsoft Excel
Nabízíme:
- Pružná pracovní doba
- Zaškolování na pracovní pozici bude probíhat ve spolupráci se zkušeným pracovníkem.
- Zajímavá a stabilní pracovní příležitost, možnost profesního růstu, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, bonusové dny placeného volna, moderní pracovní prostředí, v blízkosti vlakového i autobusového nádraží
Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNádražní 1179, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-23T02:10:45

Společnost

Wendell electronics, a.s.
  • Wendell electronics, a.s.
  • Kontakt : Ilona Čížová
  • Telefon : +420 775 309 608,465 670 040
  • Adresa : Nádražní 1179, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun

Klíčová slova

pracovní

výrobních

pozici

plánováníkontrola

probíhat

stabilní

zajímaváa

pracovníkem

zkušeným

spolupráci