PopisMísto výkonu práce:
Duhová č.p. 1013
293 06 Kosmonosy

Prvotní kontakt: e-mail: info@dreamland-plc.cz

Požadujeme: střední odborné (vyučen elektro), elektrotechnika nebo praxe v elektroprůmyslu (výhodou), základní znalost elektrotechnikých součástek, zkušenosti s měřícími přístroji-osciloskop aj.(výhodou), technické myšlení, samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost, kutil v oboru elektrotechniky, ŘP. Sk. B.
Nabízíme: zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti, zajímavou práci v mladém a dobře sehraném kolektivu, možnost seberealizace v rozvíjející se společnosti, nástup možný ihned
Náplň práce: montáž a demontáž řídících jednotek, pod vedením senior technika, testování PLC systémů v našem opravárenském centru, diagnostika závad, po zaučení možnost práce s mikropájkou, lupou/mikroskopem, osciloskopem a měřícími přístroji.

Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, stravenky, vzdělávací kurzy, 13. plat.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDREAMland, spol. s r.o. - sídlo, Duhová 1013, 293 06 Kosmonosy Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-10-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-26T01:57:33

Společnost

DREAMland, spol. s r.o.
  • DREAMland, spol. s r.o.
  • Kontakt : Aneta Kubíčková
  • Adresa : DREAMland, spol. s r.o. - sídlo, Duhová 1013, 293 06 Kosmonosy

Klíčová slova

společnosti

rozvíjející

možnost

měřícími

práce

místo

demontáž

senior

vedením

jednotek