PopisPožadavky:
- kvalifikace výhodou, nekvalikovaného pracovníka zaučíme
- zručnost, odpovědnost, operativnost
Nástup IHNED.
Náplň práce: jedná se o dělení materiálu a vrtání (fyzicky nenáročné práce)
Nabízíme: zázemí stabilní české firmy, odměny v závislosti na výkonu a hospodaření firmy, příspěvek na stravování a příspěvek na penzijní připojištění, možnost výhodného firemního telefonního tarifu
ov. 26.4.19 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNa Potůčkách 163, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně130 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

PONAST spol. s r. o.
  • PONAST spol. s r. o.
  • Kontakt : Petra Hubáčková
  • Telefon : +420 571 688 147,571 688 142
  • E-mail : personal@ponast.cz
  • Adresa : Na Potůčkách 163, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

příspěvek

firmy

požadavky

české

odměny

závislosti

výkonu

hospodaření

stravování

zázemí