PopisKontakt: Kašáková Ilona, tel.: 377 482 303; 602 477 111 , e-mail: kasakova@osona.cz
Požadujeme - vyučení - nejlépe zámečník, případně i v jiném oboru (manuální zručnost), vhodné i pro absolventy, svářečský průkaz nutný (popř. rekvalifikace možná).
Náplň práce: Výroba nástaveb nákladních automobilů.
Nabízíme:
stravování v areálu, práci v perspektivním a rozvíjejícím se oboru činnosti, možnost poskytnutí služebního bytu v Plzni, měsíční proplácení přečasů, zvýhodněné tankování PHM na podnikové čerpací stanici.
Výše mzdy dle praxe a zdatnosti.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOSONA PLZEŇ a.s. [293], Slovanská alej 1861/32, 32600 Plzeň 26 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-26T01:56:34

Společnost

OSONA PLZEŇ a.s.
  • OSONA PLZEŇ a.s.
  • Kontakt : Ilona Kašáková
  • Telefon : +420 377 482 303;602 477 111
  • E-mail : kasakova@osona.cz
  • Adresa : OSONA PLZEŇ a.s. [293], Slovanská alej 1861/32, 32600 Plzeň 26

Klíčová slova

oboru

kontakt

proplácení

perspektivním

rozvíjejícím

činnosti

možnost

poskytnutí

služebního

bytu