PopisKO: Fajkusová Iva, tel.: 731 821 139, e-mail: fajkusova@pfplasty.cz
Požadujeme:
• Manuální zručnost
• Ochota práce v nepřetržitém provozu (směny 7,5 hodiny – 2 ranní, 2 odpolední, 2 noční směny, 2 dny volno)
Nabízíme:
• NÁSTUPNÍ BONUS 10.000 Kč
• nadstandardní příplatky za odpolední a noční směnu
• měsíční bonusy až 30 % mzdy
• příspěvek na penzijní připojištění
• docházkový bonus
• 5 dnů dovolené navíc (celkem 25 dnů za rok)
• stravování v areálu společnosti s příspěvkem zaměstnavatele
• možnost odborného vzdělávání a karierního růstu
Náplň práce:
• Obsluha vstřikovacího stroje
• Práce s měřidly (kalibr, měrka, posuvné měřítko)
• Kontrola výlisků
• Opracování výlisků Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěMasarykova 144, 747 24 Chuchelná Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T04:11:57

Společnost

PF PLASTY CZ s.r.o.
  • PF PLASTY CZ s.r.o.
  • Kontakt : Iva Fajkusová
  • Telefon : +420 731 821 139
  • Adresa : Masarykova 144, 747 24 Chuchelná

Klíčová slova

dnů

směny

odpolední

noční

posuvné

karierního

celkem

rok stravování

areálu

společnosti