PopisPožadujeme: minimální vzdělání - střední odborné technického směru, elektrotechnika výhodou, orientace v technické dokumentaci, uživatelská znalost práce na PC (MS Office - Excel), výhodou zkušenost s vytvářením rozpočtů, znalost rozpočtových programů Build Power S nebo Kros. Komunikativnost, spolehlivost, schopnost a ochota učit se novým věcem,
Nabízíme: nástupní plat dle znalostí a praxe, zajímavou a perspektivní práci, příjemné pracovní prostředí, odborné vzdělávání, zaměstnanecké benefity
Pracovní náplň: tvorba cenových nabídek a rozpočtů
Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTERMS CZ s. r.o., Krokova 2100/17, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice 6 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T08:47:52

Společnost

TERMS CZ s.r.o.
  • TERMS CZ s.r.o.
  • Kontakt : Václav Kolbaba
  • Telefon : +420 601 386 695
  • E-mail : kolbaba@terms-cz.com
  • Adresa : TERMS CZ s. r.o., Krokova 2100/17, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice 6

Klíčová slova

znalost

odborné

výhodou

rozpočtů

perspektivní

novým

věcemnabízíme

nástupní

plat

dle