PopisKontakt zasláním životopisu na e-mail becickova@tess-cz.cz; chaloupka@tess-cz.cz nebo telefonicky.
Požadavky:
- SOU/SO ve strojírenském oboru výhodou
- praxe na obráběcích strojích
- orientace v technických výkresech
- znalost nástrojářské práce výhodou
- manuální zručnost
- důslednost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
Náplň práce:
- oprava a údržba strojů
- tvorba přípravků.
Nástupní mzda 30 tis.Kč, v případě samostatné činnosti po zkušební době až 40 tis. Kč hrubého.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěTESS CZ spol. s r.o. - Dlouhá Ves, Dlouhá Ves 187, 516 01 Rychnov nad Kněžnou Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-06T02:17:42

Společnost

TESS CZ spol. s r.o.
  • TESS CZ spol. s r.o.
  • Kontakt : Zuzana Bečičková
  • Telefon : +420 775 265 926
  • Adresa : TESS CZ spol. s r.o. - Dlouhá Ves, Dlouhá Ves 187, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

Klíčová slova

výhodou

kontakt

přípravků nástupní

zodpovědnost

samostatnost náplň

práce

oprava

údržba

strojů

tvorba