PopisMísto pracoviště:
- Mělnická 424, Líbeznice

Prvotní kontakt:
- e-mail: petrova@zahradnictvilibeznice.cz

Upřesňující údaje:
- Náplň práce: Zakládání nových zahrad. Údržba a péče o zahrady stávajících zákazníků. Stavba vodních prvků a koupacích jezer.

- Požadujeme: Vzdělání nebo praxe v oboru. Nadšení pro náš obor a chuť vytvářet nové zahrady. Zodpovědnost a týmový duch.

Zaměstnanecké výhody:
- zaměstnanecké slevy, peněžité odměny
Minimální vzděláníNižší střední SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZahradnictví Líbeznice - realizace s.r.o. - sídlo, Mělnická 424, 250 65 Líbeznice Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-06T02:17:42

Společnost

Zahradnictví Líbeznice - realizace s.r.o.
  • Zahradnictví Líbeznice - realizace s.r.o.
  • Kontakt : Martina Petrová
  • Adresa : Zahradnictví Líbeznice - realizace s.r.o. - sídlo, Mělnická 424, 250 65 Líbeznice

Klíčová slova

zahrady

místo

chuť

požadujeme

vzdělání

praxe

oboru

nadšení

obor

vytvářet