Popisnáplň práce:
- komunikace se zákazníky a péče o ně
- vyhledávání obchodních příležitostí
- sledování a řízení obchodních případů
- tvorba cenových nabídek
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání technického směru
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost a časová flexibilita
- ochota učit se novým věcem
- přirozené reprezentativní a slušné vystupování
- znalost práce na PC - Microsoft Office
- praxe v obchodní firmě výhodou
Nabízíme:
- práce v rozvíjející se mladé firmě se solidním zázemím
- práce na HPP
- finanční bonusy
Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.
Práce v terénu okres Rychnov nad Kněžnou., 1x týdně kancelář v Roudnici nad Labem.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMEVATEC s.r.o., Chelčického 1228, 413 01 Roudnice nad Labem Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-02-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-08T02:10:45

Společnost

MEVA-TEC s.r.o.
  • MEVA-TEC s.r.o.
  • Kontakt : Radek Řehák
  • Telefon : +420 416 823 183
  • Adresa : MEVATEC s.r.o., Chelčického 1228, 413 01 Roudnice nad Labem

Klíčová slova

práce

firmě

obchodních

náplň

office

praxe

obchodní

výhodou nabízíme

rozvíjející

mladé