PopisPodmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání motivačního dopisu, strukturovaného životopisu v elektronické podobě na e-mail: petr.turek@bartonapartner.cz, do 10. 3. 2019.
Náplň práce:
- koordinace práce podřízených při zajištění provozní činnosti,
- plánování a kontrola práce podřízených,
- zajištění nápravných opatření.

Požadavky:
- SŠ vzdělání,
- zkušenost na obdobné pozici výhodou,
- technické dovednosti v řízení provozních činností, schopnost návrhu a realizace podnikatelských aktivit,
- zkušenost s vedením týmu lidí,
- samostatnost, zodpovědnost,
- časová flexibilita,
- velmi dobré organizační schopnosti,
- MS Office, Internet, e-mail,
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič,
- trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
- dlouhodobou pracovní perspektivu v prosperující společnosti,
- finanční ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem,
- přátelský kolektiv,
- mobilní telefon, osobní PC.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBartoň a Partner s.r.o. - Brno, Jihomoravský kraj, Brno Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-08T02:10:45

Společnost

Bartoň a Partner s.r.o.
  • Bartoň a Partner s.r.o.
  • Kontakt : Ing. Petr Turek
  • Adresa : Bartoň a Partner s.r.o. - Brno, Jihomoravský kraj, Brno

Klíčová slova

práce

řízení

zkušenost

zajištění

podmínkou

řidičský

řidič

aktivní

skupiny

průkaz