PopisPrvní kontakt e-mailem
Pracovní náplň:
- Svařování kovů. Úprava a sestavování částí svařenců do celků, příprava pro svařování, jejich spojování stehováním a úprava svárů broušením
- Seřizování, ošetřování a údržba svařovacích zařízení
- Čtení a používání výkresové dokumentace
Výhodou:
- Platný svářečský průkaz
- Zkouška dle EN ISO 9606-1/287-1, metoda 135 nebo 131 nebo 141
Požadujeme:
- Zdravotní způsobilost
Při nástupu do zaměstnání bude vykonán vstupní test.
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTrnkova 3069/117l, Líšeň, 628 00 Brno 28 Mzda minimálně19400 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-10T00:53:56

Společnost

BEVEL, s.r.o.
  • BEVEL, s.r.o.
  • Kontakt : Tereza Svoboda
  • E-mail : tereza@grapecare.cz
  • Adresa : Trnkova 3069/117l, Líšeň, 628 00 Brno 28

Klíčová slova

úprava

kontakt

způsobilost při

svářečský

průkaz zkouška

dle

iso

metoda

141 požadujeme zdravotní

nástupu