PopisNáplň práce: sežizování a přípravy zakázek na výrobní zařízení (laserový výsek, výsekové stroje, tvarovací stroje, digitální tist), zajištění dodržování stanoveného procesu a dosažení požadované kvality
Požadujem: vzdělání technického směru, uživatelská znalost PC, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, práce ve 2 směnném provozu
Nabízíme: práce na HPP, zázemí profitující nádnárodní společnosti, stabiní zaměstnání v nově vybudovaném komplexu s moderním designem, zaškolení, čisté klimatizované pracoviště, příspěvek na stravování a jiné benefity, nástupní mzda od 20.000 do 28.000 Kč dle zkušeností
Životopis zasílejte na uvedený email: personalni@bbhcz.com
Nástup možný ihned Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěProstřední 2807/7, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-02-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-20T14:36:38

Společnost

BBH Tsuchiya s.r.o.
  • BBH Tsuchiya s.r.o.
  • Kontakt : Personální odd.
  • Adresa : Prostřední 2807/7, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4

Klíčová slova

práce

stroje

náplň

zázemí

profitující

nádnárodní

společnosti

stabiní

zaměstnání

nově