PopisSTROJNÍK/-ICE PRO VÝROBU KRMNÝCH SMĚSÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata dle zadaných receptur a definovaných technologických postupů na výrobní lince řízené výpočení technikou
Požadujeme: vyučení nebo maturitu ve strojírenském oboru, dobrou úroveň práce na PC, oprávnění na VZV či na HON výhodou, pečlivost, přesnost, loajalitu, flexibilitu
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, na penzijní připojištění atd.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: hana.novotna@cerea.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěCerea, a.s. - pracoviště Smiřice, Hradecká 9, 503 03 Smiřice Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-02-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

Cerea, a.s.
  • Cerea, a.s.
  • Kontakt : Hana Novotná
  • Telefon : +420 725 594 796
  • Adresa : Cerea, a.s. - pracoviště Smiřice, Hradecká 9, 503 03 Smiřice

Klíčová slova

práce

krmných

strojníkice

nabízíme

dobrou

úroveň

oprávnění

vzv

hon

výhodou