PopisKontakt telefonicky nebo e-mailem i.dolakova@acl-automotive.com.
Požadujeme:
- SOU
- praxe s vedením menšího kolektivu výhodou
- praxe z automotive podmínkou
Náplň práce:
- vedení a zodpovědnost za menší kolektiv (6 operátorů na směně)
- péče o přidělené zaměstnance, plnění úkolů nadřízeného
Nabízíme:
- kompletní zaškolení a podpora
- příplatky za odpolední a noční směnu, pracovní oblečení
- odměna za nulovou absenci, odměna při pracovním výročí, sick days
- vitaminové balíčky, vánoční prémie
- stravenky v hodnotě 100,- Kč za každou odpracovanou směnu
- příspěvek na penzijní/životní pojištění
- možnost kariérního růstu
- nástup možný ihned. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěACL Automotive s.r.o. - Solnice, Průmyslová 678, 517 01 Solnice Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-16T01:58:00

Společnost

ACL Automotive s.r.o.
  • ACL Automotive s.r.o.
  • Kontakt : Iveta Doláková
  • Telefon : +420 734 284 373
  • Adresa : ACL Automotive s.r.o. - Solnice, Průmyslová 678, 517 01 Solnice

Klíčová slova

odměna

praxe

kontakt

prémie

oblečení

nulovou

absenci

pracovním

výročí

sick