Popismísto výkonu práce: Ringhofferova č.p. 115/1, 155 21 Praha 517
kontakt: Matula Radek, tel.: 539000804, e-mail: radek.matula@studentagency.cz
Požadavky: SŠ v oblasti elektro, vyhláška 50/1978 Sb., min. §6 (osoba znalá), znalost elektrických schémat a základních elektrických strojů a přístrojů, manuální zručnost, vlastní iniciativa při řešení závad, možnost se specializovat na konkrétní opravy

Náplň práce: opravy elektrických zařízení kolejových vozidel, lokomotiv, běžné opravy zařízení a částí vlakových souprav, složitější analýzy diagnostických zařízení
Stravenky, slevy na firemní produkty, cafeteria benefit
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěRegioJet a.s. Ringhofferova, Ringhofferova 115/1, Třebonice, 155 21 Praha 517 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-16T02:34:22

Společnost

RegioJet a.s.
  • RegioJet a.s.
  • Adresa : RegioJet a.s. Ringhofferova, Ringhofferova 115/1, Třebonice, 155 21 Praha 517

Klíčová slova

elektrických

opravy

práce

zařízení

místo

běžné

specializovat

konkrétní

opravynáplň

kolejových