PopisOd kandidáta očekáváme: vyučení v oboru elektro, min § 5 vyhlášky č. 50/1978 Sb., manuální zručnost, schopnost týmové spolupráce, spolehlivost, pečlivost, znalost systémů Siemens Simatic, Kollmorgen, Beckhoff výhodou, znalost AJ nebo NJ výhodou
Pracovní náplň: samostatné provádění elektromontáže rozvaděčů a strojů, včetně uvádění do provozu, provádění části nebo celé elektromontáže komplexních rozváděčů pro numericky řízené stroje, řešení nedostatků ve výkresové dokumentaci, účast na provádění oprav na výrobních strojích, samostatná práce s dokumentací, spolupráce s oddělením přípravy výroby, jednosměnný provoz,
Nabítíme: mzdu 21 180 Kč + 15% prémie + 13. a 14. mzda, dotované stravování- cena oběda 24 Kč, 5 týdnů dovolené

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěU Sirkárny 739/3, 370 04 České Budějovice 4 Mzda minimálně21180 Kč Nastoupit od2019-01-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-18T02:52:03

Společnost

Groz-Beckert Czech s.r.o.
  • Groz-Beckert Czech s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Mgr. Šítalová
  • Telefon : +420 387 016 347
  • Adresa : U Sirkárny 739/3, 370 04 České Budějovice 4

Klíčová slova

provádění

elektromontáže

znalost

spolupráce

strojích

výrobních

oprav

účast

kandidáta

práce