PopisPOŽADUJEME:
- ÚSO/SŠ
- Manuální zručnost a fyzická zdatnost na vysoké úrovni
- Spolehlivost, samostatnost, pečlivost
NÁPLŇ PRÁCE:
- Údržba bazénové technologie
- Provádí kontrolu všech důležitých nastavených parametrů (teploty, tlaky, tlakové diference).
- Provádí a kontroluje dávkování chemikálií pro úpravu vody
- Zajišťuje denní operativní odstraňování zjištěných či nahlášených závad.
NABÍZÍME:
- HPP
- Směnnost: denní/noční - 12-ti hodinové
- Nástup: IHNED
- Mzdové podmínky: cca Kč 24.000,00 - 26.000,00
Životopisy zasílejte na e-mail: kariera@centrumbabylon.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěNitranská 415/1, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-01-28

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T04:11:57

Společnost

CENTRUM BABYLON, a.s.
  • CENTRUM BABYLON, a.s.
  • Kontakt : Martina Hujerová
  • Telefon : +420 485 249 304,606 688 323
  • Adresa : Nitranská 415/1, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7

Klíčová slova

provádí

požadujeme

hpp

úpravu

vody

zajišťuje

denní

operativní

odstraňování

zjištěných