Popis82191 Montážní dělníci výrobků z kovů
ZamK
Pracoviště: U Statku 218, Ostrava - Bartovice, 717 00
Kontakt: osobně po předchozí telefonické (volat v prac. dny 8:00 - 14:00 hod.) domluvě na adrese pracoviště

Náplň práce: provádění montáže našich výrobků - zakázková výroba

Požadujeme:
- SOU technického směru, nejlépe v oborech zámečník, klempíř, instalatér apod.;
- zkušenosti s olepováním, montáží, tmelením či nýtováním výhodou;
- zkušenosti s elektromontáží velkou výhodou;
- znalost čtení výkresové dokumentace podmínkou;
- pečlivost, samostatnost, časovou flexibilitu;

Nabízíme:
- práci ve 2 - směnném provoze;
- práci v perspektivně se rozvíjející společnosti působící na českém i zahraničním trhu;
- práci v kolektivu mladých lidí;
- docházkový bonus
- možnost realizace - profesního postupu

Zaměstnanecké výhody: prémie
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSMART TRADING COMPANY s.r.o.*, U Statku 218/24, Bartovice, 717 00 Ostrava 17 Mzda minimálně14175 Kč Mzda maximálně15750 Kč Nastoupit od2019-03-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-03T11:47:33

Společnost

SMART TRADING COMPANY s.r.o.
  • SMART TRADING COMPANY s.r.o.
  • Kontakt : Kristýna Tomanová
  • Telefon : +420 775 859 404
  • E-mail : tomanova@smarttrading.cz
  • Adresa : SMART TRADING COMPANY s.r.o.*, U Statku 218/24, Bartovice, 717 00 Ostrava 17

Klíčová slova

práci

výrobků

82191montážní

samostatnost

provoze

směnném

flexibilitunabízíme

časovou

dokumentace

podmínkou pečlivost