PopisNáplň práce:
" opracování, řezání, svařování a montáž plastových dílů
" balení, manipulace
" pouze ranní směna, 8 hodinová pracovní doba
" místo výkonu práce: Otrokovice
Požadujeme:
" zručnost, spolehlivost, přesnost, flexibilita
" prostorová představivost (řešení výroby specifických šachet)
" schopnost řešit technické problémy
" ochota učit se nové věci
" řidičské oprávnění pro VZV výhodou
" velkou výhodou je praxe v oblasti svařování plastů
Nabízíme:
" adekvátní finanční ohodnocení s perspektivou růstu
" stabilní pracovní smlouvu ve společnosti s dlouhodobou historií
" široké spektrum dalších zaměstnaneckých benefitů
Firemní akce, příspěvek na vzdělávání, dovolená navíc, prémie, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky, závodní stravování a další.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPipelife Czech, s. r. o. - Kučovaniny, Kučovaniny 1778, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-23T01:58:01

Společnost

Pipelife Czech, s. r. o.
  • Pipelife Czech, s. r. o.
  • Kontakt : Lenka Kunzová
  • Telefon : +420 577 111 265,603 144 902
  • Adresa : Pipelife Czech, s. r. o. - Kučovaniny, Kučovaniny 1778, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

svařování

pracovní

příspěvek

náplň

dalších

oblasti

plastů nabízíme adekvátní

finanční

ohodnocení

perspektivou