PopisSpolečnost HARLINGEN s.r.o., tradiční výrobce elektrotechnických a elektronických prvků, průběžně hledá pro posílení svých aktivit vhodné kolegyně a kolegy pro technicko-hospodářské činnosti.
MÍSTO VÝKONU: Dvořákova č.p. 328, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- oblast svitkových kondenzátorů, vinutých prvků (cívky, transformátory)
- vývoj vlastních výrobků dle schválených postupů
- spolupráce na řešení zákaznických produktů
- ověřování prototypů v podnikové zkušebně
- tvorba a správa technické dokumentace
- prototypování
- úzká spolupráce s technology
- vhodné i pro absolventy – postupné zaškolování a uvedení do problematiky, plynulý profesní růst
PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ A PODMÍNKY:
- jednosměnný provoz
- menší flexibilní firma s odpovídajícím prostředím
- možnost seberealizace a kariérního růstu
- reálná možnost ovlivnění firemních procesů
- dotované stravování na pracovišti
CO POŽADUJEME:
- loajalitu, odpovědný přístup
- skutečný zájem pracovat v dané profesi i oboru
- nadhled
- anglický jazyk alespoň na základní úrovni pro porozumění technické dokumentaci, návodů atd. je výhodou
- uvedená pozice je otevřena pro zkušené zájemce i čerstvé absolventy. Absolventi či jiní nezkušení zájemci projdou nejprve juniorní pozicí pro získání potřebných znalostí pro samostatnou seniorní pozici Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDvořákova 328, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

Společnost

HARLINGEN s.r.o.
  • HARLINGEN s.r.o.
  • Kontakt : Jana Mačátová
  • Telefon : +420 465 507 300,777 753 818
  • E-mail : macatova@harlingen.cz
  • Adresa : Dvořákova 328, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun

Klíčová slova

spolupráce

možnost

absolventy

prvků

technické

vhodné

společnost

odpovědný

požadujeme

loajalitu