PopisMísto výkonu práce: Býšť
Náplň práce: Manipulační a montážní práce, obsluha montážního zařízení, kontrola výrobků, balení výrobků. Požadujeme: Ochota pracovat i na 12hodinové směny, manuální zručnost, dochvilnost, pečlivost, schopnost pracovat v týmu, trestní bezúhonnost.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, firemní akce, výroční odměny, příspěvek na dovolenou.
Pracovní doba:
3směnný provoz - R 6:00-14:00 O 14:00-22:00 N 22:00-6:00
12hodinnové směny: - 6:00-18:00
Předpokládaný nástup na tuto pozici: ihned
První kontakt: e-mailem: personalistika@unipap.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěUNIPAP a.s. - provozovna, Býšť 210, 533 22 Býšť Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-30T09:15:57

Společnost

UNIPAP a.s.
  • UNIPAP a.s.
  • Kontakt : Radka Dohnalová
  • Telefon : +420 602 765 885
  • E-mail : radka.dohnalova@unipap.cz
  • Adresa : UNIPAP a.s. - provozovna, Býšť 210, 533 22 Býšť

Klíčová slova

práce

příspěvek

pracovat

směny

výrobků

stravování

firemní

akce

výroční

odměny