PopisELEKTRIKÁŘ
Zaměstnání na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení smlouvy.
Požadujeme vyučení v oboru strojní.
Náplň práce: údržba strojního zařízení v Elektrárně Poříčí a Teplárně Dvůr Králové n. Labem.
Nabízíme:
- stabilní zaměstnání ve Skupině ČEZ
- pět týdnů dovolené
- příspěvek na doplňkové penzijní spoření
- stravenky
- zaměstnanecké půjčky
- příspěvky v případě dlouhodobé nemoci nebo tíživé finanční situace
Tel. kontakt možný v prac. dny od 6.30 - 13.30 hod.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMARTIA a.s. - Trutnov, Kladská 466, Poříčí, 541 03 Trutnov 3 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-01T01:57:21

Společnost

MARTIA a.s.
  • MARTIA a.s.
  • Kontakt : Tomšík
  • Telefon : +420 725 692 071
  • Adresa : MARTIA a.s. - Trutnov, Kladská 466, Poříčí, 541 03 Trutnov 3

Klíčová slova

elektrikář zaměstnání

příspěvky

dovolené

příspěvek

doplňkové

penzijní

spoření

stravenky

zaměstnanecké

půjčky