PopisFrancis Palace s.r.o. přijme údržbáře pro ubytovnu Hvězda ve Františkových Lázních na HPP, nástup možný ihned nebo dle dohody.
Pracovní doba: po-pá 8,5 hod. směny (6:00-14:30).
Náplň práce: každodenní údržba budovy, preventivní kontrola pokojů a technického zařízení, odstraňování drobných závad.
Požadujeme: manuální zručnost, šikovnost, pečlivost, samostatnost a chuť pracovat. Předchozí praxe a bydliště v okolí Františkových Lázních výhodou.
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení (základní mzdu + prémie), možnost stravování, příjemné pracovní prostředí a práci v zavedené firmě.
Bližší informace na tel. čísle 777/591 628 – p. Seidl

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěUbytovna Hvězda, Americká 46/3, 351 01 Františkovy Lázně Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-02T09:15:26

Společnost

FRANCIS PALACE s.r.o.
  • FRANCIS PALACE s.r.o.
  • Kontakt : Antonín Seidl
  • Telefon : +420 777 591 628
  • Adresa : Ubytovna Hvězda, Americká 46/3, 351 01 Františkovy Lázně

Klíčová slova

lázních

františkových

francis

základní

pečlivost

samostatnost

chuť

pracovat

předchozí

praxe