PopisMísto výkonu práce:
Industriální Park UNO - hala H4, Bezděčín 109, Mladá Boleslav 293 01

Prvotní kontakt: telefonicky: 602 34 10 14 (9-11 hod.) nebo osobně: hala H4 pondělí a úterý od 9-11 hod.

Náplň práce: kompletace, montáž a čalounění autosedaček do automobilů.
Požadujeme spolehlivost, pečlivost a manuální zručnost.
Tato pozice je zařazena do třetí kategorie v kategorii rizik práce z hlediska zák. č. 258/2000 Sb. a vyhlášky č. 432/2003 Sb.

Zaměstnanecké výhody: Pololetní bonusy, 5 týdnů dovolené, Penzijní připojištění, Příspěvek na rekreaci, Masáže, Příspěvek na volnočasové aktivity (bazén).
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěAdient Czech Republic k.s.- Industriální Park UNO - hala H4, Bezděčín 109, Mladá Boleslav 293 01, Industriální Park UNO - hala H4, Bezděčín 109, Mladá Boleslav 293 01 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2017-10-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

Adient Czech Republic k.s.
  • Adient Czech Republic k.s.
  • Kontakt : Kateřina Střihavková
  • Telefon : +420 602 341 014
  • E-mail : Katerina.strihavkova@adient.com
  • Adresa : Adient Czech Republic k.s.- Industriální Park UNO - hala H4, Bezděčín 109, Mladá Boleslav 293 01, Industriální Park UNO - hala H4, Bezděčín 109, Mladá Boleslav 293 01

Klíčová slova

hala

příspěvek

práce

místo

výhody

třetí

kategorie

kategorii

rizik

hlediska