PopisMísto výkonu práce:
tř. Václava Klementa č.p. 869
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: telefonicky: 326 711 103 (pondělí-čtvrtek 9-15 hod.) nebo osobně: Tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav (závod Škoda Auto), vstup skrz 8. bránou, každé pondělí od 9:00-11:30 a od 13:00 do 14:00

Náplň práce: Kompletace, montáž a čalounění autosedaček do automobilů. Požadujeme spolehlivost, pečlivost a manuální zručnost. Tato pozice je zařazena do třetí kategorie v kategorii rizik práce z hlediska zák. č. 258/2000 Sb. a vyhlášky č. 432/2003 Sb.

Zaměstnanecké výhody: Pololetní bonusy, 5 týdnů dovolené, Penzijní připojištění, Příspěvek na rekreaci, Masáže, Příspěvek na volnočasové aktivity (bazén).
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěAdient Czech Republic k.s., odštěpný závod Mladá Boleslav, tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav 1 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně29000 Kč Nastoupit od2018-03-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-08T00:43:38

Společnost

Adient Czech Republic k.s.
  • Adient Czech Republic k.s.
  • Kontakt : Andrea Ženatá
  • Telefon : +420 326 711 103
  • Adresa : Adient Czech Republic k.s., odštěpný závod Mladá Boleslav, tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav 1

Klíčová slova

boleslav

práce

václava

klementa

příspěvek

místo

hlediska

rizik

kategorii

kategorie