PopisFNUSA v Brně, Úsek informatiky
přijme do pracovního poměru pracovníka na pozici:
Specialista zvyšování kvality a bezpečnosti
smlouva na dobu určitou
Náplň práce:
-analýza, hodnocení a dohled nad zvyšováním kvality v oblasti ICT
-příprava a tvorba dokumentace v oblasti bezpečnosti dat a dostupnosti informačních systémů
-tvorba politik rizik s ohledem na platnou legislativu
-úzká spolupráce s provozovateli a administrátory IS a infrastruktury
-podpora realizačních týmů při budování a obnově technologických celků a IS
-příprava a tvorba dokumentace, analýz rizik a procesů kvality
-tvorba interních směrnic
-účast na tvorbě nových postupů, implementace systémů trvalého zlepšování a jejich monitoring
-vyhodnocování cílů kvality, příprava NO
-navrhování opatření ke zvyšování kvality a zefektivnění procesů
Požadujeme:
-vzdělání SŠ/VŠ
-všeobecný přehled o IT
-znalost AJ (v rozsahu žádoucím pro studium odborné literatury)
-znalost kancelářského software
-pozitivní přístup,-znalost ISO 27001 - výhodou

Datum nástupu: nástup možný ihned
Platové podmínky: -více viz https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2017-341/zneni-20190101
Písemné přihlášky s životopisem a s uvedením údajů o dosavadní praxi a o dosaženém vzdělání zasílejte do 31. 3. 2019 v elektronické podobě na adresu: it-kariera@fnusa.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz Mzda minimálně20720 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-08T16:26:14

Klíčová slova

kvality

zvyšování

dokumentace

tvorba

oblasti

rizik

fnusa

žádoucím

přístupznalost

software pozitivní