PopisKO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, 731 607 906, e-mail: tumova@ostroj.cz.
SOU – vyučen v oboru mechanik strojů a zařízení – provozní zámečník nebo v příbuzném oboru, praktická zkušenost s opravou strojů, samostatnost, spolehlivost, jednosměnný provoz s pracovní pohotovostí 1 týden co 2 měsíce.
Pracoviště Opava, nástup ihned.
Náplň práce: provádí opravy strojů a zařízení, provádí preventivní prohlídky strojů a zařízení, provádí přemístění strojů, ustavení a uvedení do provozu, provádí specifikaci náhradních dílů pro opravy, provádí samokontrolu provedené práce. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTěšínská 1586/66, Předměstí, 746 01 Opava 1 Mzda minimálně110 Kč Mzda maximálně120 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

OSTROJ a.s.
  • OSTROJ a.s.
  • Kontakt : Lenka Tůmová
  • Telefon : +420 553 872 173
  • E-mail : tumova@ostroj.cz
  • Adresa : Těšínská 1586/66, Předměstí, 746 01 Opava 1

Klíčová slova

strojů

provádí

zařízení

práce

oboru

opravy

tůmová

prohlídky

nástup