PopisPožadavky: ochota práce 3směnný provoz (týden noční, týden odpolední, týden ranní PO-PÁ), manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost, zaučíme pracovníky bez zkušeností ve výrobě, bez vzdělání, výbornou češtinu
Náplň práce: kompletace světel do automobilů, obsluha výrobních strojů, práce na předmontáži, práce na výrobních linkách
Zaměstnanecké výhody: prémie, příplatky za odpolední+noční, příplatky za přesčasy, příspěvek na stravné, 25 dní dovolené ročně,

Způsob kontaktu:, osobně po předem dohodnuté schůzce od 6.00 hod. do 15.00 hod. nebo e-mailem
Nechodit na pracoviště bez dohodnuté schůzky Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěComac jobs s.r.o. - Rychvald, Šachetní 1540, 735 32 Rychvald Mzda minimálně117 Kč Nastoupit od2019-03-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-13T02:19:57

Společnost

Comac jobs s.r.o.
  • Comac jobs s.r.o.
  • Kontakt : Nela Fianová
  • Telefon : +420 723 827 837,722 901 275
  • Adresa : Comac jobs s.r.o. - Rychvald, Šachetní 1540, 735 32 Rychvald

Klíčová slova

práce

týden

hod

dohodnuté

příplatky

výrobních

požadavky

příspěvek

předmontáži

linkách zaměstnanecké