PopisNáplň práce:
otryskávání ocelových kusů pískem, manipulace s břemeny a jejich vázání, jednoduchá obsluha strojů

Požadujeme:
zodpověnost, samostatnost, ochota pracovat ve ztíženém prostředí; fyzickou zdatnost

Nabízíme:
volitelné zaměstnanecké výhody (stravenky, pojištění, relax); 5 týdnů dovolené; stravování v areálu; zdravotní péči, sociální program; příplatky nad rámec zák. práce

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalni@pspmachinery.cz;
- telefonicky na čísle 581 232 036 - Mgr. Martina Davidová

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKojetínská 3186/79, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-14T01:56:47

Společnost

PSP Machinery s.r.o.
  • PSP Machinery s.r.o.
  • Kontakt : Martina Davidová
  • Telefon : +420 581 232 036
  • Adresa : Kojetínská 3186/79, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

náplň

zák

stravování

areálu

zdravotní

péči

sociální

program

příplatky

rámec