PopisPožadavky:
˘ manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, odpovědnost za odvedenou práci
˘ časová flexibilita
˘ vysoké pracovní nasazení
˘ čistý trestní rejstřík
Pracovní náplň
˘ práce s VZV, převoz hotových výrobků mezi sklady
˘ správa skladu expedičních boxů, příjem, výdej, avízo k objednání
˘ kompletace přepravních boxů, výpomoc při balení
Nabídka
˘ výborné zázemí stabilní elektrotechnické společnosti
˘ motivující systém odměn a benefitů
˘ příspěvek na stravování
˘ práce je vhodná i pro absolventy
První kontakt na mail: zvejska@bustec.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBustec production s.r.o. - pracoviště, Brněnská č.p. 1748/21b, 678 01 Blansko 1 Mzda minimálně95 Kč Nastoupit od2019-03-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-19T04:36:01

Společnost

Bustec production s.r.o.
  • Bustec production s.r.o.
  • Kontakt : Miloslav Zvejška
  • Telefon : +420 728 898 892
  • E-mail : zvejska@bustec.cz
  • Adresa : Bustec production s.r.o. - pracoviště, Brněnská č.p. 1748/21b, 678 01 Blansko 1

Klíčová slova

práce

boxů

požadavky˘

výdej

avízo

objednání ˘

kompletace

přepravních

výpomoc

balení nabídka ˘