PopisNáplň práce:
- nasazování šatonů a tvarových kamenů do fólie
Požadujeme:
- vzdělání SO, ÚSO
- schopnost samostatné práce i práce v kolektivu
- komunikativnost
- práce v jednosměnném provozu provozu 6,00-14,00 hod.(možnost úpravy pracovní doby 7,00-15,00 hod.)
- odpovědný přístup k práci
- ochota učit se novým věcem
- důraz na jemnou motoriku rukou - vhodné spíše pro ženy
Nabízíme:
- dobré platové podmínky
- kvalitní zaškolení a profesní rozvoj
- zaměstnanecké výhody, bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů
Nástup: dle dohody
Místo výkonu práce: Liberec - Minkovice
Kontakt: Petra Stolínová, tel.: 488114233, e-mail: petra.stolinova@preciosa.com
Naše společnost uznává jako plnohodnotný doklad Vaší kvalifikace na danou
pracovní pozici také odpovídající osvědčení o profesní kvalifikaci dle zákona
179/2006 Sb. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPRECIOSA, a.s.-002, Sklářská 92, Liberec XXIV-Pilínkov, 463 12 Liberec 25 Mzda minimálně16300 Kč Mzda maximálně19200 Kč Nastoupit od2019-04-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

PRECIOSA, a.s.
  • PRECIOSA, a.s.
  • Kontakt : Petra Stolínová
  • Telefon : +420 488 114 233
  • E-mail : petra.stolinova@preciosa.com
  • Adresa : PRECIOSA, a.s.-002, Sklářská 92, Liberec XXIV-Pilínkov, 463 12 Liberec 25

Klíčová slova

práce

dle

profesní

náplň

balíček

dohody místo

benefitůnástup

zaměstnaneckých

výhody

bohatý