PopisPřijmeme kolegu - manipulačního pracovníka pro odd. kovárny.

Popis pozice:
- měření a značení výkovků po vyválcování
- obsluha strojních zařízení na kovárně (pece, lis, válcovací stolice)
- navážení palet s nařezanými kusy
- péče o svěřený stroj

Požadujeme:
- vyučení nebo praxe v oboru není podmínkou
- práce ve 2-směnném provozu - 8 hod. směny, ranní/odpolední (po - pá)

Nabízíme:
- mzdové ohodnocení stanovené individuálně s postupem po zaučení
- náborový příspěvek ve výši 50.000,- Kč
- benefity (příspěvek na dopravu nebo ubytování, dotované stravování, týden dovolené navíc, příplatky nad rámec zákoníku práce, odměna za doporučení nového kolegy, možnost vzdělávání a další výhody). Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZámrsk 10, 565 43 Zámrsk Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-15T10:37:50

Společnost

BOHEMIA RINGS s.r.o.
  • BOHEMIA RINGS s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Vomáčková
  • Telefon : +420 465 500 826,606 062 802
  • Adresa : Zámrsk 10, 565 43 Zámrsk

Klíčová slova

práce

příspěvek

přijmeme

dopravu

pánabízíme

mzdové

ohodnocení

stanovené

individuálně

postupem