PopisPracovní náplň

údržbářské práce dle své specializace
čtení a používání technické dokumentace
zajišťění systému jakosti při údržbě výrobního zařízení
převzetí a předání opravy
kontrola používaného dílenského zařízení, nářadí a přístrojů

Požadujeme

SOU vzdělání
zámečník, potrubář
kurzy svařování Z E1, Z G1 výhodou
manuální zručnost
chuť pracovat

Nabízíme

jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
vysoký podíl kmenových zaměstnanců (99,7 %)
příspěvek zaměstnavatele na firemní benefity až 32.000 Kč/ ročně
teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění až do 800 Kč/ měsíc
Cafeterie ve výši 3.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a. s.
zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity
možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další) Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSynthesia, a.s., Semtín 103, 530 02 Pardubice 2 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně23500 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-18T13:52:56

Společnost

Výzkumný ústav organických syntéz a.s.
  • Výzkumný ústav organických syntéz a.s.
  • Kontakt : Markéta Kohútová
  • Telefon : +420 466 824 415
  • Adresa : Synthesia, a.s., Semtín 103, 530 02 Pardubice 2

Klíčová slova

dle

benefity

vzdělávání

pracovní

výši

mobilní

volbyzvýhodněné

vlastní

nabídky

široké