PopisPožadavky:
- Minimálně střední odborné vzdělání
- Aktivní znalost ČJ (AJ výhodou)
- Manuální zručnost
- Znalost skladových systému (QAD, MFG, SAP, …)
- Práce na PC s Microsoft Office
- Pečlivost, systematičnost, samostatnost
Náplň práce
- Montážní práce - montování dětských hřišť a sportovišť
- Jízda s VZV, práce se skenerem, pickování materiálu
- vychystávání materiálu pro expedici
- Příprava a balení spojovacího materiálu

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, dotovaná strava, nadstandardně proplacené přesčasy

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěVlastimila Pecha 1267/6, Černovice, 627 00 Brno 27 Mzda minimálně17400 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-17T01:56:29

Společnost

Kompan Czech Republic s.r.o.
  • Kompan Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Ing.Kleinhamplová
  • Telefon : +420 773 553 255
  • E-mail : mickle@kompan.com
  • Adresa : Vlastimila Pecha 1267/6, Černovice, 627 00 Brno 27

Klíčová slova

práce

požadavky minimálně

výhody25

pickování

materiálu vychystávání

materiálu

expedici příprava

balení

spojovacího

materiáluzaměstnanecké