PopisARMÁDA SPÁSY V ČESKÉ REPUBLICE, z.s. Centrum sociálních služeb Josefa Korbela
Mlýnská 25, 602 00 Brno
hledá vhodného kandidáta na pozici sociální pracovník
Požadujeme:
zralou osobnost, organizační a komunikační dovednosti, znalost základů práce na PC, čistý trestní rejstřík, respektování křesťanských principů práce Armády spásy, vzdělání v oboru (min. VOŠ), doložitelná praxe v pomáhajících organizacích na profesionální nebo dobrovolnické bázi
Náplň práce:
podpora osob ohrožených sociálním vyloučením v rámci registrované sociální služby azylový dům
Pracoviště:
Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 25, Brno
Nástupní mzda:
23.700,- Kč, stravenky dle počtu odpracovaných směn, 5 týdnů dovolené, po 12 měsících další příplatky dle jednotlivých kritérií.
Pracovní podmínky:
Pracovní smlouva na dobu určitou, úvazek 1,0 nesměnný provoz
Předpokládaný nástup:
01. 04. 2019 nebo dříve dle domluvy
Strukturovaný životopis zasílejte elektronicky na e-mail: jan_koukal@armadaspasy.cz a v kopii na ivan_borek@czh.salvationarmy.org.
Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení: 24. 03. 2019
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který proběhne ve II.pol. března 2019 v Centru sociálních služeb Josefa Korbela na Mlýnské 25.
Bližší informace o náplni práce poskytne vedoucí přímé práce pan Jan Koukal, DiS.
Dotazy prosíme e-mailem: jan_koukal@armadaspasy.cz

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěARMÁDA SPÁSY - Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 316/25, Trnitá, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně23700 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-19T04:36:01

Společnost

Armáda spásy v České republice, z.s.
  • Armáda spásy v České republice, z.s.
  • Kontakt : Jan Koukal, DiS
  • Adresa : ARMÁDA SPÁSY - Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 316/25, Trnitá, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

práce

dle

sociálních

služeb

josefa

spásy

sociální

korbela

dříve

nástup01