Popis
Směnnost: Třísměnný provoz (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

Požadavky:
SOU/SŠ obor elektrotechnika
Znalost aplikací MS Office (Word, Excel)
Znalost elektronických součástek výhodou
Základní znalost AJ
NUTNOST Vyhláška 50 (i propadlá)

Schopnosti:
Dobrý zrak, odpovědnost, pečlivost, samostatnost

Náplň práce:
Řídí se výrobním plánem, technologickými předpisy a pokyny vedoucího
Testuje finální výrobky na příslušném testu dle pokynů členů test teamu
Provádí drobné opravy desek plošných spojů
Vede předepsané záznamy

Nabízíme:
Pracovní prostředí - tichá, klimatizovaná, čistá výroba
Pracovní doba - 3směnný provoz
13. plat
Roční valorizace mezd
Čtvrtletní odměny
Náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč
Příspěvek za doporučení kandidáta ve výši 10.000 Kč
25 dní dovolené
Příspěvek zaměstnavatele na stravování
Příspěvek zaměstnavatele na kafetérii (svačiny)
Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
Příspěvek na penzijní připojištění
Možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů pro zaměstnance i pro jejich rodinné příslušníky
Firemní akce, párty
Odměny při pracovních a životních jubileích
Odměny za zlepšovací návrhy až 1.000 Kč
Multisport karta
Zajištění potřebného přeškolení vyhlášky 50
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěBillundská 2756, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

Connectronics s.r.o.
  • Connectronics s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Anderlová
  • Telefon : +420 312 518 373
  • E-mail : m.anderlova@connectgroup.cz
  • Adresa : Billundská 2756, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

zaměstnavatele

výši

kč příspěvek

kafetérii

stravování příspěvek

dovolené příspěvek

dní

kč 25

kandidáta

doporučení