PopisMVP: V parku č.p. 2325/16, Chodov, 148 00 Praha 414
Kontaktovat mailem Pavel.belehradek@Honeywell.com
Popis pozice:
- Objednává a spravuje změny objednávek
- Zabývá se nesrovnalostmi na fakturách ve spolupráci s obchodními partnery, dodavately
- Kontroluje a ověřuje žádosti o platby v souladu se stávajícími pravidly
- Udržuje silnou komunikaci s dodavateli
- Provádí eAukce pro zboží a služby, které zajišťují nejlepší hodnotu pro podnikání
Následující zkušenosti a praxe uchazeče jsou vítány:
- Vynikající technické dovednosti v systému SAP
- Silná motivace a dovednosti týmové práce
- Vlastní motivace a schopnost pracovat s pevnými termíny
- Dobré organizační schopnosti
- Technické znalosti v oblasti nákupu
- Plánovaní, řízení smluv
- Znalost anglického a německého jazyka na komunikativní úrovni
- Praxe v nákupním prostředí
- Microsoft office
- Obchodní znalosti
Zamšstnanecké výhody: Stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěV parku 2325/16, 14800 Praha 414 Mzda minimálně50000 Kč Nastoupit od2019-03-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-20T01:55:26

Společnost

Honeywell International s.r.o.
  • Honeywell International s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Bělehrádek
  • E-mail : Pavel.belehradek@Honeywell.com
  • Adresa : V parku 2325/16, 14800 Praha 414

Klíčová slova

dovednosti

motivace

mvp

nákupu plánovaní

systému

sap silná

týmové

práce vlastní

schopnost

pracovat