PopisMísto výkonu práce: Třebovická 5546/36, Ostrava - Třebovice
Vaše životopisy zasílejte na e-mail: personalni.ostrava@pofix.cz, tel: 602 532 141.

Náplň práce: Pomocné práce ve výrobní hale u krájecí linky.

Požadujeme: Základní vzdělání, vyučení výhodou, ochotu pracovat ve 12-ti hodinovém směnném režimu (dlouhý-krátký týden), zodpovědný přístup k práci, ochotu pracovat v kolektivu.

Nabízíme: po splnění ukazatelů 13. a 14. platy, 25 dnů dovolené, příspěvky na regeneraci,
příspěvek na stravu v zaměstnání, příspěvek až 500.- na penzijní spoření, zaměstnavatelem plně hrazené dětské letní tábory a další…
Samozřejmostí je zaškolení a zajištění zákonného školení na náklady společnosti. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěPORFIX CZ a.s., Třebovice, Třebovická 5543/36, Třebovice, 722 00 Ostrava 22 Mzda minimálně20500 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-23T03:08:14

Společnost

PORFIX CZ a.s.
  • PORFIX CZ a.s.
  • Kontakt : Rostislav Gajdzica
  • Telefon : +420 602 557 621
  • Adresa : PORFIX CZ a.s., Třebovice, Třebovická 5543/36, Třebovice, 722 00 Ostrava 22

Klíčová slova

práce

pracovat

ochotu

místo

penzijní

ukazatelů

platy

dnů

dovolené

příspěvky