PopisMÍSTO VÝKONU: ECOS Choceň, s.r.o., V Kasárnách č.p. 908, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
PRACOVNÍ NÁPLŇ: strojírenská výroba komponentů a montážních celků pro automobilový průmysl - autobusovou výrobu
POŽADUJEME:
- svářecký průkaz
- pracovitost, svědomitost
- zdravotní způsobilost - lékařská prohlídka
NABÍZÍME: příspěvek na ubytování, dopravu a stravu
KONTAKT: email Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěVSP WORK s.r.o. - pracoviště ECOS Choceň, s.r.o., V Kasárnách 908, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto Mzda minimálně17970 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-23T03:08:14

Společnost

VSP WORK s.r.o.
  • VSP WORK s.r.o.
  • Kontakt : Ivan Shofron
  • E-mail : vsp.work@post.cz
  • Adresa : VSP WORK s.r.o. - pracoviště ECOS Choceň, s.r.o., V Kasárnách 908, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

Klíčová slova

místo

průmysl

dopravu

ubytování

příspěvek

prohlídka nabízíme

lékařská

způsobilost

zdravotní

svědomitost