PopisNáplň práce: obsluha stroje na pokovení, udržování pořádku na pracovišti, kontrola kvality výrobků, provádění jednoduchých záznamů do PC, manipulace s výrobky.

Požadujeme: pečlivost, fyzickou zdatnost. Výhodou odborné vzdělání strojní, průkaz VZV.

Nabízíme: stabilní česká společnost s dlouholetou tradicí, příspěvek na dopravu, ubytování, stravování, firemní benefity, možnost týdenní zálohy, odměny podle výkonu.

Nutný telefonický kontakt předem v pracovní dny 8:00 - 11:00 hod. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěLAKUM - GALMA a.s.- pracoviště Humpolec, Pražská 1648, 396 01 Humpolec Mzda minimálně16000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

LAKUM - GALMA a.s.
  • LAKUM - GALMA a.s.
  • Kontakt : Milada Štěpánková
  • Telefon : +420 778 749 943
  • E-mail : stepankova@galma.cz
  • Adresa : LAKUM - GALMA a.s.- pracoviště Humpolec, Pražská 1648, 396 01 Humpolec

Klíčová slova

náplň

benefity

česká

společnost

dlouholetou

tradicí

příspěvek

dopravu

ubytování

stravování